PASTATOMAS ŠVIESTUVAS DATNA 30 CM
Gamintojas: Faro, Ispanija Pristatymo terminas iki 30 d.d. Garantija 2 metai Prekės kodas: 74441 Klauskite ir užsisakykite telefonu: +370 671 48457
| Svoris | 1.3 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 18 x 11.5 x 30 cm |
| Galingumas | 20W |
| Maitinimo įtampa | 220-240V |
| Lemputės lizdas | E27 |
| Lempučių skaičius | 1 |
| Komplektacijoje lemputė (-s) | nėra, žiūrėti susijusios prekės |
| Spalva | tamsiai pilka |
| Medžiagiškumas | aliuminis ir opalo polikarbonato difuzorius |
| Stilius | modernus |
| Apsaugos klasė | IP 44 |
| Papildoma informacija | prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje |















