PASTATOMAS ŠVIESTUVAS LELIO
Garantija 2 metai
Pristatymo terminas 30 d.
Gamintojas: Nordlux, Danija
Klauskite ir užsisakykite telefonu: +370 671 48457
| Aukštis | 155cm |
|---|---|
| Gaubto skersmuo | 16cm |
| Plotis | 23cm |
| Stilius | skandinaviškas |
| Lempučių skaičius | 2 |
| Komplektacijoje lemputė (-s) | nėra, žiūrėti susijusios prekės |
| Galingumas | 40W |
| Lemputės lizdas | E14 |
| Maitinimo įtampa | 220-240V |
| Apsaugos klasė | IP 20 |
| Medžiagiškumas | metalas, tekstilė |
| Papildoma informacija | laidas juodas, ilgis 180 cm. Jungtukas ant laido. |










