SIENINIS LAUKO ŠVIESTUVAS FRONT 26
Prieinamumas:
Turime sandėlyje
Garantija 2 metai
Pristatymo terminas 30 d.
Gamintojas: Nordlux, Danija
Klauskite ir užsisakykite telefonu: +370 671 48457
74.21€
| Išmatavimai | 26 x 6.8 x 6.8 cm |
|---|---|
| Stilius | skandinaviškas |
| Maitinimo įtampa | 230V |
| Apsaugos klasė | IP 44 |
| Spalva | juoda |
| Medžiagiškumas | metalas |
| Komplektacijoje lemputė (-s) | yra, LED modulis |
| Lemputės tipas | LED |
| Galingumas | 1X8W LED |
SUSIJUSIOS PREKĖS
KLIENTAI TAIP PAT DOMISI
PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS ARTIST 40
PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS MAGMA
649.00€
PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS PLEC
258.50€
PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS ORA
62.37€













