PASTATOMAS ŠVIESTUVAS RAY
Prieinamumas:
Turime sandėlyje
Garantija 2 metai
Pristatymo terminas 30 d.
Gamintojas: Nordlux, Danija
Klauskite ir užsisakykite telefonu: +370 671 48457
68.32€
| Aukštis | 155 cm. |
|---|---|
| Gaubto skersmuo | 12cm |
| Stilius | klasikinis |
| Maitinimo įtampa | 230V |
| Lemputės lizdas | E14 |
| Galingumas | 2X40W |
| Apsaugos klasė | IP 20 |
| Spalva | juoda |
| Medžiagiškumas | metalas; stiklas |
SUSIJUSIOS PREKĖS
KLIENTAI TAIP PAT DOMISI
STALINIS ŠVIESTUVAS LINK LED
66.88€
PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS VESPER
207.90€
LED ŠVIESOS PANELĖ 18W
PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS PAPILLON
282.98€
LUBINIS ŠVIESTUVAS EXPLORE
74.80€














