PASTATOMAS ŠVIESTUVAS RAY
Prieinamumas:
Turime sandėlyje
Garantija 2 metai
Pristatymo terminas 30 d.
Gamintojas: Nordlux, Danija
Klauskite ir užsisakykite telefonu: +370 671 48457
57.02€
| Aukštis | 155 cm. |
|---|---|
| Gaubto skersmuo | 12cm |
| Stilius | klasikinis |
| Maitinimo įtampa | 230V |
| Lemputės lizdas | E14 |
| Galingumas | 2X40W |
| Apsaugos klasė | IP 20 |
| Spalva | chromo |
| Medžiagiškumas | metalas; stiklas |
SUSIJUSIOS PREKĖS
KLIENTAI TAIP PAT DOMISI
SIENINIS ŠVIESTUVAS EXPLORE
39.80€
ĮLEIDŽIAMAS ŠVIESTUVAS LED 12W
ĮLEIDŽIAMA LED PANELĖ 18W
LUBINIS ŠVIESTUVAS SEVEN
75.46€
PAKABINAMAS ŠVIESTUVAS SEVEN
109.89€













